Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın COVID-19 testleri pozitif çıktı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte yaptırdığı Covid-19 testinin sonucunun pozitif çıktığını bildirdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Yerel Haber - Ecem Ulusoy

Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Bugün hafif belirtiler üzerine eşimle birlikte yaptırdığımız COVID-19 testimizin sonucu pozitif çıktı." ifadelelerini kullandı.

"Omicron varyantı olduğunu öğrendiğimiz hastalığı hamdolsun hafif geçiriyoruz" diyen Erdoğan, şunları söyledi: "Görevimizin başındayız. Çalışmalarımıza evde devam edeceğiz. Dualarınızı bekliyoruz."

Emine Erdoğan ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Anca beraber, kanca beraber. İnşallah en kısa sürede bu hastalığı Tayyip beyle birlikte atlatacağız. Dualarınızı bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Sağlık durumları iyi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Covid-19 testi pozitif çıkan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın sağlık durumlarının iyi olduğunu bildirdi.

Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, şu ifadeleri kullandı:

"Omicron varyantının hızla yayıldığı bu dönemde, hafif belirtiler üzerine Sayın Cumhurbaşkanımız ve değerli eşleri Emine Erdoğan için yapılan Kovid-19 testi pozitif çıktı. Sağlık durumları çalışmalarını aksatmayacak kadar iyi. Kendilerine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi sunuyorum."

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN